Sot Shën Valentin, Armina Mevlani "çmend" Shkëlzen Berishën me këtë veshje (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:35 14-02-2018 Sot Shën Valentin, Armina Mevlani

Ajo është një nga vajzat më të kometuara të showbzz-it. Ndërsa sot blogerja Armina Mevlani ka zgjedhur të reagojë fustani posaçërisht të veshur për Shën Valentin.

Në një foto të postuar në Instagram Armina ka zgjedhur një fustan të zi me dekolte të hapur për ditën e të dashuruarve. Siç shihet nga pamja blogerja duket maft në formë, ndërsa ende nuk ka dhënë asnjë detaj se si do e festojë Shën Valentinin me partnerin e saj Shkëlzen Berishën.  

shen_valentini.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Xhensila Myrtezaj ‘arratiset’ nga Shqipëria për Shën Valentin, ja ku po e kalon ditën e të dashuruarve (FOTO)
Gazetari i njohur flet për dashurinë e jetës: 20 vjet kaluan kur unë dhe ajo u pamë, u njohëm... »
Article Logic
Execution time: 0.0045609474182129
array(1) { ["section"]=> string(83) "sot-shen-valentin-armina-mevlani-cmend-shkelzen-berishen-me-kete-veshje-foto-110205" }