Spartak Ngjela i zhgënjyer, përshëndet nga Pogradeci

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:29 24-08-2015 Spartak Ngjela i zhgënjyer, përshëndet nga Pogradeci Avokat Spartak Ngjela

Avokat Spartak Ngjela duket i zhgënjyer ndërsa ndan një status narrativ në rrjetin social... 

Ngjela konstaton se asgjë nuk ndodh në këtë vend veç ndërrimit të stinëve ndërsa përshëndet nga Pogradeci.

“Iku dhe vapa me gushtin ... Asgjë nuk ndodh në këtë vend përveç ndërrimit të stineve... nga Pogradeci....”, shkruan avokat Ngjela i cili ndoshta ka pritur më shumë se sa ndërrimin e stinëve pas ndërrimit të qeverisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020244836807251
array(1) { ["section"]=> string(57) "spartak-ngjela-i-zhgenjyer-pershendet-nga-pogradeci-19049" }