Spartak Ngjelës i pëlqen rruga deri në Berat por thotë: Prapë Shqipëria është në dëshpërim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 21-11-2015 Spartak Ngjelës i pëlqen rruga deri në Berat por thotë: Prapë Shqipëria është në dëshpërim Spartak Ngjela sot ne mengjes ne Berat (Foto: Facebook)

Spartak Ngjela, politikani karizmatik duket se pranon një të mirë që ka bërë kjo qeveri e Edi Ramës. Mëngjesin e sotëm është gjendur në qytetin e Beratit, dhe pranon: 

“Berati po ndryshon. Rruga kryesore ishte ndërtuar dhe rindërtuar për së mbari...Por ja që nuk mjafton. Njerëzit aty ishin shumë të mërzitur. Merzitja e të pashpresit është dëshpërim. Shqipëria e gjithë është në dëshpërim” thotë ai direkt pas një lavdërimi për infrastrukturën dhe rrugën e re. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021219968795776
array(1) { ["section"]=> string(95) "spartak-ngjeles-i-pelqen-rruga-deri-ne-berat-por-thote-prape-shqiperia-eshte-ne-deshperim-25958" }