Spiderman-i ekziston, ai mbërrin në Tiranë dhe surprizon fëmijët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:33 10-05-2017 Spiderman-i ekziston, ai mbërrin në Tiranë dhe surprizon fëmijët

Të gjithë në fëmijëri kemi qenë të fiksuar pas filmit të Spidermanit dhe besonim se ai jeton në të vërtetë.

Spiderman është historia e një njeriu i cili përdorte rrjetat e tij për të lëvizur në qytet dhe shpëtonte jetë njerëzish në ato vende ku policia dhe zjarrfikësja nuk ndërhynte dot.

Në Tiranë ky njeri ekziston, por me pak ndryshime nga personazhi i filmave vizatimor. Ermal Qori ka vendosur t’ju krijojë përshtypjen bonorëve të kryeqytetit se Spidermani jeton në Tiranë. Në videon e realizuar prej tij shihen reagime të ndryshme të njerëzve, po ashtu vërehet qartazi edhe gëzimi në sytë e fëmijëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026433944702148
array(1) { ["section"]=> string(69) "spiderman-i-ekziston-ai-mberrin-ne-tirane-dhe-surprizon-femijet-78181" }