Spiropali sulmohet keq pas videos së dhunës në Vlorë: Kini mirësinë mos na bëni më mëshiruesen!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:33 07-06-2016 Spiropali sulmohet keq pas videos së dhunës në Vlorë: Kini mirësinë mos na bëni më mëshiruesen!

Spiropali sulmohet keq pas videos së dhunës në Vlorë. ‘’Kini mirësinë mos na bëni më mëshiruesen!’’, i thotë qytetarja ish-drejtoreshës së Doganave.

Por çfarë e nxiti qytetaren t’I shkruajë Spiropalit? Pas videos të tmerrshme ditën e  sotme në Vlorë, ku ish-bashkëshorti dhunoi gruan dhe 2 fëmijët në mes të rrugës, Spiropali shkroi: ‘’Për hir të atyre fëmijëve, ju lutem mos i bëni share videos se Vlorës ku rrihet nëna e tyre. Të mbyllet në kafaz ai shtazë dhe kaq..

‘’Okk nuk ka vend për mallëngjim të tepruar z.Spiropali. Fundja pasojat e skamies çojnë në fenomene të tilla. Te paktën kini mirësinë të mos na bëni edhe mëshiruesen. Faleminderit’’, I shkruan qytetarja. 

spiropalisulmohet.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047662019729614
array(1) { ["section"]=> string(99) "spiropali-sulmohet-keq-pas-videos-se-dhunes-ne-vlore-kini-miresine-mos-na-beni-me-meshiruesen-42739" }