“Spitali Amerikan” marrëveshje me “Fundjavë Ndryshe”: Shërbime shëndetësore falas për familjet në nevojë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 17-10-2017 “Spitali Amerikan” marrëveshje me “Fundjavë Ndryshe”: Shërbime shëndetësore falas për familjet në nevojë

Fondacioni “Fundjavë Ndryshe” ka nënshkruar sot një marrëveshje bashkëpunimi me Spitalin Amerikan.

Në thelb të marrëveshjes është ofrimi i shërbimeve shëndetësore falas ndaj familjeve në nevojë, të identifikuara dhe referuar nga “Fundjavë Ndryshe”.

Marrëveshja u nënshkrua mes drejtorit të fondacionit Arbër Hajdari dhe administratorit të Spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu.

“Fundjavë Ndryshe” nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me Spitalin Amerikan, me anë të së cilës Spitali do të ofrojë shërbime shëndetësore papagesë ndaj familjeve në nevojë të identifikuara dhe referuara nga Fundjavë Ndryshe. Administratori i Spitalit Amerikan, Dr. Klodian Allajbeu dhe Arbër Hajdari, Ceo i Fondacionit firmosin bashkëpunimin që ka si qëllim të aktivitetit të saj zbatimin e programeve humanitare dhe të bamirësisë.

spt.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet një burrë e një grua në kërkim ndërkombëtar për prostitucion e trafiqe (EMRAT)
E bujshme, gazetari ‘zbulon’ aksionin e RENEA për arrestimin e...: Filloi! Më mirë dorëzojeni vetë... »
Article Logic
Execution time: 0.0049982070922852
array(1) { ["section"]=> string(105) "spitali-amerikan-marreveshje-me-fundjave-ndryshe-sherbime-shendetesore-falas-per-familjet-ne-nevoje-96219" }