Sportistja e njohur shqiptare, siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:56 15-11-2016 Sportistja e njohur shqiptare, siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto)

Sportistja Dorina Mema është një femër me muskuj por dhe aq fine dhe elegante në një mbrëmje jashtë.  Teksa ka veshur taka dhe një veshje që i tregon trupin e saj perfekt, ku sipër krahëve ka hedhur dhe një pallto, Dorina duket tejet elegante. 

dorina_mema.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet lojtari izraelit: Ja çfarë më tha Berisha…Unë nuk e provokova, por ndëshkimi ishte i drejtë
'Hakmerren' tifozët shqiptarë, ja çfarë i bëjnë gjyqtarit turk pas ndeshjes Shqipëri- Izrael »
Article Logic
Execution time: 0.29060006141663
array(1) { ["section"]=> string(74) "sportistja-e-njohur-shqiptare-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare-foto-59609" }