“SRMN”, kënga më e re e Ledri Vulës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 21-12-2015

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “SRMN”. Teksi është shkruajtur nga vetë Ledri, ndëra kënga ka korrur sukses të mënjëhershëm apo është publikuar.

Ledri është për momentin një prej këngëtarëve më të kërkuar të momentit në tregun muzikor shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mediat raportojnë për sherr mes Capital T dhe Agon Amigës, përfshihet edhe 2po2
Renditja e yjeve sipas fatit, publikohet parashikimi për 2016 »
Article Logic
Execution time: 0.28097820281982
array(1) { ["section"]=> string(44) "srmn-kenga-me-e-re-e-ledri-vules-video-28271" }