Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

Publikuar tek: sport, më 19:36 05-09-2016 Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

Pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, mijëra tifozë që kanë mbushur stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, kanë brohoritur në kor emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Stadiumi i rikonstruktuar nga qeveria Rama, është bërë shkak për përplasjen e kryeministrit me kryebashkiaken demokrate, Voltana Ademi.

Por menjëherë sapo në stadium janë dëgjuar thirrjet “Sali Berisha, Sali Berisha”, regjia qëndrore ka vendosur muzikë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet kapiteni i kombëtares shqiptare, ja formacionet
Kryebashkiaku i Prishtinës ‘braktis’ përfaqësuesen e Kosovës për të ndjekur Shqipërinë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.021117925643921
array(1) { ["section"]=> string(100) "stadiumi-shperthen-ne-kor-sali-berisha-sali-berisha-regjia-qendrore-fut-menjehere-muzike-video-51999" }