Stafi i Adele: Donald Trump nuk ka leje për të përdorur këngët e britanikes në fushatë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 01-02-2016 Stafi i Adele: Donald Trump nuk ka leje për të përdorur këngët e britanikes në fushatë

Donald Trump-it nuk i është dhënë asnjë leje për të përdorur këngët e britanikes Adele në fushatën që ai po zhvillon në SHBA brenda republikanëve.

Trump ka përdorur gjatë takimeve elektorale që po zhvillon në mbarë SHBA-në këngët “Rollin in The Deep” dhe “Skyfall”, çka nxitur një reagim të fortë te fansat e Adele.

Megjithatë, nga stafi i këngëtares mohojnë që një leje e tillë të jenë dhënë për biznesmenin e njohur.

“Adele nuk ka dhënë asnjë leje që muzika e saj të përdoret në ndonjë fushatë politike”, tha një zëdhënës i këngëtares për të “The Independent”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032303094863892
array(1) { ["section"]=> string(91) "stafi-i-adele-donald-trump-nuk-ka-leje-per-te-perdorur-kenget-e-britanikes-ne-fushate-31485" }