Stafi i ‘Portokalli’ siç nuk i keni parë, festojnë mes këngësh e vallesh (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:46 12-12-2016

Stafi i ‘Portokalli’ ndryshe nga ç’jemi mësuar t’i shikojmë teksa luajnë për të bërë publikun të qeshë, janë mbledhur për të darkuar të gjithë së bashku.

Mes këngësh e vallesh stafi i ‘Portokalli’ duket po aq energjik dhe gazmor sa edhe gjatë spektaklit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019603967666626
array(1) { ["section"]=> string(81) "stafi-i-portokalli-sic-nuk-i-keni-pare-festojne-mes-kengesh-e-vallesh-video-62462" }