Stërvitja e parë e Kombëtares pas humbjes me Serbinë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:06 10-10-2015 Stërvitja e parë e Kombëtares pas humbjes me Serbinë

Nuk ka kohë për të humbur, Kombëtarja Shqiptare që ka filluar të mendojë menjëherë për të ardhmen që kalon nga Armenia. Është ndeshja e Jerevanit sfida më e rëndësishme e kuqezinjve në këto eliminatore dhe ata kanë një objektiv të vetëm, fitoren, për të prerë biletën e Euro 2016. Pak orë pas disfatës në “Elbasan Arena”, të besuarit e Gianni De Biasit nisën përgatitjet me shumë zhgënjim por besimin se mund t’ia dalin mbanë sepse treni francez është ende në stacion.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës/ Kapiteni Lorik Cana në Elbasan Arena
Foto e ditës/ Përmbytet Vlora, 20 makina janë nën ujë te një pallat afër portit »
Article Logic
Execution time: 0.018847942352295
array(1) { ["section"]=> string(58) "stervitja-e-pare-e-kombetares-pas-humbjes-me-serbine-22773" }