Stili i ri i Nora Istrefit teksa pozon me nënën dhe vajzën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 01-09-2016 Stili i ri i Nora Istrefit teksa  pozon me nënën dhe vajzën (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me vajzën Rene dhe nënën.

Nora ka veshur xhinse të grisura ku ka ekspozuar kofshët, një bluzë dhe ka vënë kapele, teksa ka pozuar në krah të nënës dhe vajzës.

Por, fansat e kanë kritikuar si për veshjen dhe për foton që ka bërë me nënën.

“ Po maman e burrit që ke zgjedhur për jet nuk e nxjerr?? Apo nuk do vet gjoja.Fundja dhe ajo mama është apo gjyshe! Nejse  njerëzit nxjerin atë që duan më shumë"-shkruan ndjekësia e saj në Instagram.

nora_istrefi_1234.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022487878799438
array(1) { ["section"]=> string(69) "stili-i-ri-i-nora-istrefit-teksa-pozon-me-nenen-dhe-vajzen-foto-51595" }