Stine dhe Roza puthje në skenën e “Dance with me”, reagon “live”moderatorja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:08 23-11-2015 Stine dhe Roza puthje në skenën e “Dance with me”, reagon “live”moderatorja (Foto)

Spektakli “Dance with me” ka nisur me një puthje mbrëmjen e sotme (23.11). Ka qenë Stine ai që ka dhuruar një puthje për partneren e tij në kërcim, Roza Latin, duke e befasuar jo pak këtë të fundit.

Pas përfundimit të kërcimit, moderatorja e njohur ka reaguar duke thënë: “Më merret pak fryma, jam pak e sëmurë, por edhe më shëroi pak Stine.”

Stine dhe Roza kanë qenë më parë në një lidhje me njëri-tjetrin, por çifti shprehet se mes tyre tashmë nuk ka asgjë më shumë se miqësia. Gjithsesi, interesante mbetet të shihet se si do të vijojë historia mes tyre dhe mbi të gjitha si do të vijojë shfaqja sot në Tv Klan dhe a do t’i shmangë Robert Aliaj shpërthimet e tij…?

1448308340stine4.jpgfaqe.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023936033248901
array(1) { ["section"]=> string(82) "stine-dhe-roza-puthje-ne-skenen-e-dance-with-me-reagon-live-moderatorja-foto-26126" }