Stresi i përgjigjet Noizyt me armë pas kërcënimit të reperit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 15-09-2016 Stresi i përgjigjet Noizyt me armë pas kërcënimit të reperit

Reagon reperi Stresi, rivali i Noizyt pas mesazhit kërcënues të këtij të fundit për Babastars dhe Butuesi.

“Dikush do mbajë përgjegjësi. Shihemi’, shkroi Noizy pak minuta më parë. Menjëherë ka reaguar Stresi i cili ka publikuar një pistoletë bashkangjitur me një mesazh në gjuhën e reperave.

“Nuk koritna dei si te hi ne dhe” (Nuk turpërohemi derisa të hyjmë në dhe), shkruan Stresi. Noizy mbeti i plagosur me plumb te të pasmet pas përplasjes me Cozman në Prishtinë.

zin_copy.png

stresi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021289110183716
array(1) { ["section"]=> string(66) "stresi-i-pergjigjet-noizyt-me-arme-pas-kercenimit-te-reperit-52990" }