Stresi kalon çdo kufi ndaj Erion Veliajt: Unë Arkimed Lushaj pranoj autorësinë e këtij shkrimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:40 25-05-2016 Stresi kalon çdo kufi ndaj Erion Veliajt: Unë Arkimed Lushaj pranoj autorësinë e këtij shkrimi

Jashtë çdo kufiri etik është reagimi i reperit Stresi për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn. Video që u kthye në virale pasditen e sotme, teksa shihet një grua që i bie të fiktë pasi policia bashkiake i sekuestron karrocën e kokoshkave, ka prekur shumë njerëz dhe njëri midis tyre ka qenë Stresi.

Pavarësisht pamjeve tronditëse që video paraqet dhe realitetit të vështirë me të cilin duhen të përballen çdo ditë shitësit ambulantë Tiranë, punë me të cilën ata nxjerrin bukën e gojës, fjalori i përdorur nga reperi është tepër i rëndë dhe madje i dënueshëm njësoj si veprimi i Policisë Bashkiake.

Stresi e konsideron Erion Veliajn jo si kryebashkiak, por si kryeku*va  e Tiranës, ndërsa fyerjet janë të shumta.

stresi_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02422308921814
array(1) { ["section"]=> string(99) "stresi-kalon-cdo-kufi-ndaj-erion-veliajt-une-arkimed-lushaj-pranoj-autoresine-e-ketij-shkrimi-41499" }