Stresi më i pikëlluar se kurrë këtë mëngjes: Gjysma ime ti, me lot në sy dhe me dhimbje të madhe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:08 12-11-2016 Stresi më i pikëlluar se kurrë këtë mëngjes: Gjysma ime ti, me lot në sy dhe me dhimbje të madhe...

Reperi i njohur si Stresi është më i pikëlluar se kurrë këtë mëngjes pasi ka marrë lajmin se shoku i tij të ciin ai e cilëson si gjysmën e tij, është burgosur. Teksa ndan këtë foto, reperi shkruan:

“Gjysma ime tiiiiiiii shoku im ti vllai im ti olsnazari mos u merzit djem si ty vec pabesia dhe prita munden met burgos ty por un e di thelle ne zemer kush je ti cfare trrimi je ti kshuqe do na kesh deri ne fund deri ne vorr ne mbeshtetje . ma nigga mos u merzit . Me Lot Ne sy Dhe Me dhimbje te madhe dot presim”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015722036361694
array(1) { ["section"]=> string(100) "stresi-me-i-pikelluar-se-kurre-kete-mengjes-gjysma-ime-ti-me-lot-ne-sy-dhe-me-dhimbje-te-madhe-59280" }