Stresi shikon në ëndërr një foto të viteve më parë dhe sapo ngrihet e publikon: Iashalla s’më fusin në burg

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 06-01-2017 Stresi shikon në ëndërr një foto të viteve më parë dhe sapo ngrihet e publikon: Iashalla s’më fusin në burg

Këngëtari i njohur Arkimed Alushaj i njohur me emrin e artit Stresi është zgjuar mes ëndrash mëngjesin e sotëm.

Sapo është ngritur menjëherë ka publikuar foton mes hashashit që ka parë në ëndër dhe ‘lutet’: Ishalla s’më fusin në burg thjeshtë nga mendimi.

“Mirmëngjesi pash në ëndërr këtë foto që kisha bërë vite më parë ishalla smë fusin në burg thjesht nga mendimi sepse sot kshtu ka ardh koha në Shqipërine tonë ... Jan Cu Nga Varri Bijt E Enverit” shkruan Stresi.

stresi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lajmit se ish-bashkëshortja e Dr.Florit fshiu të gjitha fotot, reagon ashpër Landi Forina: Për abuzuesit e së vërtetës
Stresi gjuan me armë mes Tiranës, policia e shpall në kërkim: Nis lufta e reperit me mediat (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017829179763794
array(1) { ["section"]=> string(112) "stresi-shikon-ne-enderr-nje-foto-te-viteve-me-pare-dhe-sapo-ngrihet-e-publikon-iashalla-s-me-fusin-ne-burg-64716" }