Studentët filluan mësimin, Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë merr VENDIMIN e rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 16:10 11-02-2019 Studentët filluan mësimin, Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë merr VENDIMIN e rëndësishëm

Pas pezullimit të protestës dhe fillimit të procesit mësimor dekanati i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë kanë vendosur strukturën e vitit akademik.

Dekanati ka vendosur të shtyjë procesin mësimor deri më 23 qershor, ndërkohë që provimet do të zgjasin deri më 17 korrik.

Gjithashtu është vendosur të mos penalizohet asnjë student për mungesat në mësim gjatë periudhës së protestave, pasi orët e mësimit do të zëvendësohen edhe gjatë fundjavave.

dfagshyk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045700073242188
array(1) { ["section"]=> string(98) "studentet-filluan-mesimin-fakulteti-i-historise-dhe-filologjise-merr-vendimin-e-rendesishem-152387" }