Studentët në kryeministri, Rama publikon foton e ditës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:18 07-11-2017 Studentët në kryeministri, Rama publikon foton e ditës

Kryeministri Rama ditën e sotme ka pritur në kryeministri një grup studentësh të vitit të parë në universitet.

Rama diskutoi me studentët reformën në arsim dhe një sërë çështje të tjera që lidhen me të rinjtë.

Lidhur me këtë vizitë dhe bashkëbisedim me studentët e vitit të parë, Rama ka publikuar dhe foton e ditës së sotme.

Në këtë foto që kreu i qeverisë e ka publikuar në rrjetet sociale, ai shfaqet mes studentëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1262059211731
array(1) { ["section"]=> string(59) "studentet-ne-kryeministri-rama-publikon-foton-e-dites-98741" }