Studentët revoltë para Kryeministrisë, Rama 'duke kërcyer': Kur do e lemë pra (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:48 14-12-2018 Studentët revoltë para Kryeministrisë, Rama 'duke kërcyer': Kur do e lemë pra (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama vazhdon të bëhet meme nga faqe të shumta në rrjetet sociale, ndërkohë që studentët vazhdojnë revoltën para Kryeministrisë.

Por ashtu siç deklaroi edhe në emisionin 'Opinion' mbrëmjen e djeshme, Rama duket se me të vërtetë i adhuron memet.

Vetëm pak minuta më parë, kryeministri ka publikuar një profilin e tij në Instagram një videomontazh duke kërcyer në ritmet e këngës së Elita 5 'Të pres'.

Kryeministri shihet duket kërcyer, ndërsa pret që studentët të dialogojnë me të për 8 pikat e vendosura nga këta të fundit.

'Jo keq dhe kjo jo keq', shkruan Rama krahas videos, të cilën e shoqëron me disa emoji duke qeshur.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

?..Jo keq dhe kjo jo keq..?

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036869049072266
array(1) { ["section"]=> string(86) "studentet-revolte-para-kryeministrise-rama-duke-kercyer-kur-do-e-leme-pra-video-145181" }