Studenti kinez i bën një surprizë të jashtëzakonshme profesorit shqiptar (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 17:26 11-12-2015

Profesor Agim Hushi ka marrë një surprizë tejet emocionuese dhe të bukur nga nxënësi i tij kinez.

Ai i ka kënduar profesorit në shqip këngën: “Për ty Atdhe”, ç’ka e ka lumturuar Hushin.

“Sot pata vërtet një surprizë të bukur në orën e mësimit. Jo vetëm u befasova por edhe me lumturoi! Studenti im kinez Yaxin Li këndoi për mua në shqip "Per Ty Atdhe", thotë profesori.

Për më shumë shikoni videon që fal emocione nga ato të papërsëritshmet.

prof.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Tek ty profesor pashë njeriun e vlerave njerëzore’’, nxënësja dedikim aktorit të madh Birçe Haskos
Steve Jobs një refugjat sirian, arti i veçantë nga Banksy »
Article Logic
Execution time: 0.023482084274292
array(1) { ["section"]=> string(84) "studenti-kinez-i-ben-nje-surprize-te-jashtezakonshme-profesorit-shqiptar-video-27539" }