Studenti shqiptar lë pa fjalë jurinë gjermane: Dëgjoni si elektrizoi skenën e “The Voice” (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 08:10 29-10-2016

Studenti shqiptar ka dhënë një performancë të jashtëzakonshme mbrëmjen e djeshme në “Blind Audition” ose audicionet e fshehura të talent show-t “The Voice of Germany”.

Shpresim Ahmeti, vetëm 18 vjeç, ia doli të kthejë që të pestë anëtarët e jurisë me zërin e tij elektrizues. Për më shumëe ndiqni performancën e tij me “It's a Man's Man's Man's World” në këtë video!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Familja Tot”, suksesi i një regjizoreje të re që mblodhi emrat e mëdhenj të teatrit, tregon dhe realitetin shqiptar
“Hienat Bankare”, libri artistik ju tregon prapaskenat e bankave në raport me klientët »
Article Logic
Execution time: 0.018166065216064
array(1) { ["section"]=> string(98) "studenti-shqiptar-le-pa-fjale-jurine-gjermane-degjoni-si-elektrizoi-skenen-e-the-voice-video-57748" }