Studentja e panjohur e Harvardit fiton çmimin “mis bum bum” për të pasmet më bombastike në botë (FOTO +16)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:16 26-11-2017 Studentja e panjohur e Harvardit fiton çmimin “mis bum bum” për të pasmet më bombastike në botë (FOTO +16)

“Mis bum bum” është një nga eventet më të shumëpritura në Brazil dhe në mbarë botën.

Në këtë kompeticion garojnë vajza nga e gjithë bota për të nxjerrë bukuroshen me vihet më bombastike.

Por këtë vit ka ndodhur një çudi që fansat e këtij eventi nuk e kishin pritur. Mes emrave të modeleve më të njohura në botë që pretendojnë ta fitojnë këtë çmim, ka triumfuar një studente anonime.

Screenshot_29_copy.jpg

Studentja me pseudonimin “Vita” është e panjohur për të gjithë dhe ajo vetë nuk ka pranuar të identifikohet.

Në një intervistë për ‘the sun” studentja u shpreh: "Unë nuk mendoj se kam forma atletike dhe të pasmet më të mira, por ky është vendimi i publikut që e pranoj. Unë nuk e prisja që fotografia ime të ishte në “Top 10”  dhe jo më që të ishte fituese./newsbomb.al

Më poshtë të gjitha kandidatet e tjera:

Screenshot_10.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_14.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_18.jpg

Screenshot_20.jpg

Screenshot_22.jpg

Screenshot_24.jpg

Screenshot_26.jpg

Screenshot_25.jpg

Screenshot_23.jpg

Screenshot_21.jpg

Screenshot_19.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_13.jpg

Screenshot_11_copy_copy.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072689056396484
array(1) { ["section"]=> string(108) "studentja-e-panjohur-e-harvardit-fiton-cmimin-mis-bum-bum-per-te-pasmet-me-bombastike-ne-bote-foto-16-100834" }