Studio e Lajmeve në Top Channel, por në foton e spikerit ka diçka të pazakontë. Shikoni për çfarë bëhet fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:25 26-12-2015 Studio e Lajmeve në Top Channel, por në foton e spikerit ka diçka të pazakontë. Shikoni për çfarë bëhet fjalë

Një edicion i jashtëzakonshëm lajmesh në Top Channel. Spikeri krejt në rregull, me kostum dhe kravatë, me qëndrimin drejt dhe duke dhënë lajmet por ka diçka të pazakontë që po ndodh. Ai nuk është një nga spikerat e përhershëm të Top-it, por aktori i humorit në ''Portokalli'' Gazmend Paja.

“Lajmi i parë dhe i paparë, kalon nga Ne’’, shkruan ai, duke shtuar se po ecën në gjurmët e Isli Islamit, moderatorit që jep zakonisht lajmet.

Dhe ta mendosh: lajmet i shkojnë shumë Pajës, i cili e ka ndriçuar studion, vetëm për një foto…

gazpajalajme

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024707078933716
array(1) { ["section"]=> string(113) "studio-e-lajmeve-ne-top-channel-por-ne-foton-e-spikerit-ka-dicka-te-pazakonte-shikoni-per-cfare-behet-fjale-28617" }