Suada Sherifi me rroba plazhi, disa muajshe shtatzënë por shkëlqen (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 04-07-2016 Suada Sherifi me rroba plazhi, disa muajshe shtatzënë por shkëlqen (FOTO)

Ish mis Shqipëria, Suada Sherifi është një ndër femrat më të bukura shqiptare. Në këto foto Suada shfaqet tepër atraktive dhe në formë edhe pse ka disa muaj që është në pritje të vogëlushit të saj. Shtatzania i ka shtuar akoma më shumë hijeshinë bukuroshes shqiptare. 

sherifi.png

suada_sherifi.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është “Chiquita” që sfidon Kim Kardashian me të pasmet e saj seksi (Fotogaleri)
U padit nga e ëma për dhunë, këngëtarja shqiptare zgjedh Detin e Vdekur për t'u qetësuar »
Article Logic
Execution time: 0.024280786514282
array(1) { ["section"]=> string(76) "suada-sherifi-me-rroba-plazhi-disa-muajshe-shtatzene-por-shkelqen-foto-45503" }