Suada Sherifi përjeton emocione të forta, bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 15-09-2016 Suada Sherifi përjeton emocione të forta, bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Modelja shqiptare Suada Sherifi po përjeton emocione të forta.

Ajo është bërë nënë për herë të parë  dhe ka sjellë në jetë një vajzë.

Ish-Miss Albania ka ndarë me të gjithë emocionet, teksa ka publikuar foto në rrjetet sociale teksa shkruan “Falenderoj zotin që më bekoi me një vajzë”.

 

suada1.jpg

suada_copy.jpg

suada2_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja ndryshon look, kësisoj se keni parë kurrë
E rrallë/ 24 orë pas lindjes, poston foto me bikini »
Article Logic
Execution time: 0.024363994598389
array(1) { ["section"]=> string(79) "suada-sherifi-perjeton-emocione-te-forta-behet-nene-per-here-te-pare-foto-53036" }