Suedi/ Të shtëna me armë në qendrën tregtare, plagoset një person

Publikuar tek: bota, më 18:10 26-07-2016 Suedi/ Të shtëna me armë në qendrën tregtare, plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi ku gjatë shkëmbimit me armë zjarri ka mbetur i plagosur një burrë.

Të shtënat me armë kanë ndodhur në qendren tregtare te Malmos.

Mediat lokale raportojnë se viktima është dërguar me ambulancë në spital, pasi është plagosur në këmbën e majtë, raporton DailyMail. 

Sulmuesi është ende në arrati dhe nuk është identifikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12584400177002
array(1) { ["section"]=> string(69) "suedi-te-shtena-me-arme-ne-qendren-tregtare-plagoset-nje-person-47791" }