Suksesi i Era Istrefit, si e komenton Aulona Musta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 23-03-2016 Suksesi i Era Istrefit, si e komenton Aulona Musta

Aulona Musta, gazetare e showbizz-it në Shqipëri dhe Kosovë, ka komentuar suksesin më të fundit të këngëtares Era Istrefi, për shkrimin e “Billboard” për të.

Sipas Mustës, Era Istrefi tregoi që në këngën e saj të parë se ishte ndryshe nga pjesa më e madhe e këngëtareve shqiptare. Gazetarja shkruan se Istrefi e arriti suksesin pa u zhveshur dhe pa bërë skandale, madje duke qëndruar larg mediave.

Për Aulona Mustën, kur e ke ‘yllin në ballë’ nuk mund t’i shpëtosh dot shkëlqimit dhe ky është rasti i Era Istrefit.

“Era Istrefi e tregoi që në këngën e saj të parë që ishte ndryshe nga pjesa më e madhe e këngëtareve tona. Arriti që brenda vitit të bënte super hit çdo këngë që prodhonte: pa u zhveshur, pa bërë skandale, madje duke qëndruar shumë larg mediave. Ama kur e ke "yllin në ballë" nuk mund t'i shpëtosh dot shkëlqimit. Uroj që ky shkëlqim të zgjasë sa më fort dhe sa më gjatë”, shkruan Musta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djali i modeles shqiptare, një “Don Zhuan” 3 vjeçar
‘Nxehet’ Ermal Mamaqi: Shqiptarët e duan gruan e virgjër, por edhe… »
Article Logic
Execution time: 0.014839172363281
array(1) { ["section"]=> string(55) "suksesi-i-era-istrefit-si-e-komenton-aulona-musta-35833" }