Sulm me armë brenda shtëpisë, 5 të vdekur, mes tyre 3 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 06:40 17-05-2018 Sulm me armë brenda shtëpisë, 5 të vdekur, mes tyre 3 fëmijë

Pesë persona u gjetën të vdekur në një shtëpi rurale në veri të Teksasit.

Policia tha se një person hyri në shtëpinë e ish-gruas së tij, dhe qëlloi për vdekje tre fëmijët dhe të dashurin e saj para se të vriste veten.

Vrasësi po ashtu qëlloi edhe ish-gruan e tij, por ajo i kishte mbijetuar incidentit. Ndërs ende nuk dihet gjendja e saj.

1526517283700.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A do ndodhë takimi Trump-Kim Jong Un? Ja çfarë deklaron Shtëpia e Bardhë
»
Article Logic
Execution time: 0.025016069412231
array(1) { ["section"]=> string(65) "sulm-me-arme-brenda-shtepise-5-te-vdekur-mes-tyre-3-femije-121049" }