Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, të paktën 3 të vdekur, dhjetëra të plagosur

Publikuar tek: bota, më 20:41 14-11-2017 Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, të paktën 3 të vdekur, dhjetëra të plagosur

Të paktën tre persona kanë humbur jetën pasi janë qëlluar me armë zjarri nga një person në Veri të Kalifornisë.

Detajet nga sulmi me armë janë ende të paqarta. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe raportohet se mes të plagosurve ka edhe nxënës. Autori i sulmit është qëlluar për vdekje nga policia.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm
Dita Botërore e Diabetit: Rritje drastike, ja gjërat që duhet të dini për sëmundjen kronike »
Article Logic
Execution time: 0.021026849746704
array(1) { ["section"]=> string(89) "sulm-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-kaliforni-te-pakten-3-te-vdekur-dhjetera-te-plagosur-99563" }