Sulmi ndaj Ndrenikës e Kabashit, deputeti i PD ironizon keq ‘rilindasit’ më këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:44 14-06-2018 Sulmi ndaj Ndrenikës e Kabashit, deputeti i PD ironizon keq ‘rilindasit’ më këtë foto Foto e artisteve publikuar nga Paloka

Rrjetet sociale “vlojnë” nga reagimet masive që prej dy ditësh kur drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli atakoi Mirush Kabashin duke i kujtuar edhe rrogën.

Të shumta kanë qenë reagimet që kanë “shënjestruar” Çulin pas kësaj ndërsa ditën e djeshme, në Komisionin e Medias edhe aktori Robert Ndrenika ngjalli polemika kur hapur foli për një situatë të rëndë si “gjendje lufte” sa i takon çështjes së godinës së Teatrit Kombëtar e kullave që parashikon projekti.

Sakaq, ka reaguar deputeti i PD Edi Paloka i cili ironizon “rilindasit” me këtë foto (më poshtë).

“Lexova dje që disa “rilindas” kishin sulmuar e fyer Robert Ndreniken e Mirush Kabashin.
Pastaj gjeta keto dy aliazhe portretesh që qarkullojnë në rrjetet sociale dhe paradoksialisht...u ndjeva mirë...”, shkruan Paloka.

35201851_1907136122917698_716030473410707456_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065569877624512
array(1) { ["section"]=> string(89) "sulmi-ndaj-ndrenikes-e-kabashit-deputeti-i-pd-ironizon-keq-rilindasit-me-kete-foto-124324" }