Sulmi terrorist me disa të vdekur në Londër, fotoja e vajzës me shami bën xhiron e botës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:36 25-03-2017 Sulmi terrorist me disa të vdekur në Londër, fotoja e vajzës me shami bën xhiron e botës

Si pasojë e sulmit terrorist në Londërm mbetën të vdekur 5 persona dhe dhjetra të plagosur.

Por fotoja e vajzës me shami e cila kalon gjithë indiferencë përpara trupit të viktimës, ku janë mbledhur një grumbull personash po bën xhiron e botës.

Fotoja u shpërnda në mediat socilale dhe ngjalli reagime të shumta nga qytetarët të cilët gjykuan indiferentizmin e vajzës. 

1298.jpg

1299_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18743705749512
array(1) { ["section"]=> string(93) "sulmi-terrorist-me-disa-te-vdekur-ne-londer-fotoja-e-vajzes-me-shami-ben-xhiron-e-botes-73115" }