Sulmohet modelja pasi pozoi për revistën prestigjoze me perçe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 03-03-2017 Sulmohet modelja pasi pozoi për revistën prestigjoze me perçe (FOTO)

Modelja e njohur Gigi Hadid është sulmuar nga komentuesit për "përdhosje kulture" pasi pozoi për “Vogue Arabia” me perçe.

Zakonisht e kemi parë modelen të zhvishet gjithmonë e më shumë, edhe me poza nudo, por këtë herë zgjodhi të vishet. Hadid është shfaqur me një perçe shumë elegante, duke iu përshtatur vendit në të cilin botohet ky edicion i revistës prestigjoze.

Por gjërat nuk shkuan ashtu siç shpresonte bukuroshja 21 vjeçare, e cila është akuzuar për “përdhosje kulture” nga komentues të acaruar dhe aspak të lumtur për lloin e perçes. Gigi, e cila është gjysëm palestineze dhe me babain musliman, bëri bujë në rrjetet sociale, me komentues që e akuzonin se e ka reduktuar perçen...

rte.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031583070755005
array(1) { ["section"]=> string(72) "sulmohet-modelja-pasi-pozoi-per-revisten-prestigjoze-me-perce-foto-70674" }