Super goli i Shkëlzen Gashit bën xhiron e mediave amerikane (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:04 06-11-2016

Shkëlzen Gashi vijon të dhurojë maksimumin për ekipin e tij Kolorado Rapids, duke shënuar këtë herë golin e avantazhit ndaj LA Galaxy.

Sulmuesi shqiptar ka shënuar një gol fantastik nga distanca duke kaluar Rapids në avantazh gjatë pjesës së parë. Aktualisht po mbahet pushimi ndërsa kanë mbetur edhe 45 minuta vendimtare.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet lista zyrtare e Izraelit, Levi: Me Shqipërinë synojmë tre pikë
Ndeshja me Izraelin, De Biasi la jashtë Gashin, Kaçen dhe Cikalleshin: Jep shpjegime në konferencë »
Article Logic
Execution time: 0.019358158111572
array(1) { ["section"]=> string(71) "super-goli-i-shkelzen-gashit-ben-xhiron-e-mediave-amerikane-video-58617" }