Super trafik te Kodra e Diellit, gjithë Tirana në shtëpinë e Saimir Tahirit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 19-10-2017 Super trafik te Kodra e Diellit, gjithë Tirana në shtëpinë e Saimir Tahirit

Trafiku në zonën e “Kodrës së Diellit” pikërisht aty ku banon Saimir Tahiri është paralizuar i gjithi.

Simpatizantë dhe mbështetës të ish-ministrit kanë rrethuar shtëpinë e tij dhe prej disa orësh presin aty së bashku me mediat e gazetarët.

Makina pafund dhe njerëz që qendrojnë poshtë shtëpisë në shenjë mbështetje për ish ministrin e Brendshëm njëherazi kreun e PS për Tiranën.

Këto janë fotot më të fundit nga banesa e Tahirit.

 

nami.jpg

nami2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026800155639648
array(1) { ["section"]=> string(80) "super-trafik-te-kodra-e-diellit-gjithe-tirana-ne-shtepine-e-saimir-tahirit-96483" }