“Supermbesa” e Berishës voton për herë të parë. As që e imagjinoni se për kë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 21-06-2015 “Supermbesa” e Berishës voton për herë të parë. As që e imagjinoni se për kë

Dasara Maltezi e njohur ndryshe si "‘supermbesa" e ish-kryeministrit Berisha ka votuar sot për herë të parë dhe ka gjetur rastin edhe të ironizojë e luajë me votën e saj. Dasara pas votimit ka bërë një postim në rrjetin social duke treguar se kjo është vota e parë e saj dhe ia ka dhënë Bob Marley-t për “punë dhe dinjitet”.

Të gjithë e njihni Marleyn dhe duhet të keni dëgjuar për pasionin  e tij për “bimët”.

E pra supermbesa qenka  punën dhe dinjitetin në “bimësi”.

“ meqë është dita e zgjedhjeve në Shqipëri, unë jam duke votuar për herë të parë këtë djalë”, shkruan Dasara duke publikuar foton e Bob Marleyt, një foto-humor që ka qarkulluar për ditë të tëra në rrjetet sociale.

Postimi i Dasara Maltezit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032438993453979
array(1) { ["section"]=> string(79) "supermbesa-e-berishes-voton-per-here-te-pare-as-qe-e-imagjinoni-se-per-ke-14220" }