Supermodejla e Victoria’s Secret në pritje të fëmijës së parë, publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 10-02-2017 Supermodejla e Victoria’s Secret në pritje të fëmijës së parë, publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Supermodelja e njohur e Victoria’s Secret Rosie Huntington Ëhiteley është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Vetëm disa orë më parë vetë modelja bëri publik lajmin dhe publikoi foto në rrjetet sociale ku tregonte lajmin emocionues.

“Jam shumë e lumtur t’ju njoftoj se unë dhe Jason po presim një fëmijë. Me shumë dashuri Rosie”, -shkruajti modelja bashkangjitur fotos ku tregon barkun e fryrë.

Rosie është në një lidhje prej vitit 2010 me aktorin e njohur të Hollyvood Jason Statham me të cilin pret edhe fëmijën e parë.

 

 rosie.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035078048706055
array(1) { ["section"]=> string(104) "supermodejla-e-victoria-s-secret-ne-pritje-te-femijes-se-pare-publikon-foto-me-barkun-e-fryre-foto-68295" }