Supermodelja 19-vjeçare si asnjëherë më parë, pozon nudo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 17-08-2016 Supermodelja 19-vjeçare si asnjëherë më parë, pozon nudo (FOTO)

Emri i saj po bëhet gjithnjë edhe më i madh në industrinë e modelimit, e kjo falë bukurisë së veçantë që ajo ka.

Supermodelja Bella Hadid, modelja 19 vjeç, ka pozuar për revistën “Vogue” tërësisht e zhveshur.

Fotografitë e saj për revistën prestigjioze, janë realizuar nga fotografët Mert Alas dhe Marcus Pigott.

E zhveshur për këta fotografë kishte pozuar edhe motra e saj më e madhe, Gigi Hadid, po ashtu për një numër të revistës “Vogue” që kishte dalë në Mars.

 

bella3.jpgbella2.jpgbella1.jpgbella.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025094032287598
array(1) { ["section"]=> string(66) "supermodelja-19-vjecare-si-asnjehere-me-pare-pozon-nudo-foto-49969" }