Supermodelja e “Victoria Secret” tunduese në setin e ri forografik, shfaqet duke mbajtur një copë akulli në gojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:20 08-12-2016 Supermodelja e “Victoria Secret” tunduese në setin e ri forografik, shfaqet duke mbajtur një copë akulli në gojë

Supermodelja e “Victoria Secret”, Irina Shayk ka shkëlqyer gjithmonë nëpër pasarale dhe jo vetëm.

Një setin e ri fotografik 30-vjeçarja duket mjaft tunduese.

Ajo është bërë pjesë e një e fushatës “Alberta Ferretti SS 2017”. Në këtë foto Irina shfaqet duke mbajtur një copë akulli në gojë, më flokët e laguara dhe e veshura me të zezë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22039794921875
array(1) { ["section"]=> string(115) "supermodelja-e-victoria-secret-tunduese-ne-setin-e-ri-forografik-shfaqet-duke-mbajtur-nje-cope-akulli-ne-goje-62038" }