Supermodelja Irina Shayk nuk e fsheh më, ja si duket me barkun e fryrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 22-12-2016 Supermodelja Irina Shayk nuk e fsheh më, ja si duket me barkun e fryrë (Foto)

Supermodelja e njohur, Irina Shayk është fotografuar teksa dilte nga hoteli “Beverly Hills” e shoqëruar nga një tjetër modele, Stella Maxwell.

Ndryshe nga herët e tjera modelja nuk e fsheh më barkun e fryrë.

E veshur me një bluzë të gjatë dhe të gjërë dhe me çizme të gjata, të zeza, Irina dukej mjaft në formë edhe pse me barkun e fryrë.

Raportohet se modelja dhe aktori i famshëm Bradley Cooper janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

irina7.jpg

irina888.jpg

irina999.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048269033432007
array(1) { ["section"]=> string(80) "supermodelja-irina-shayk-nuk-e-fsheh-me-ja-si-duket-me-barkun-e-fryre-foto-63415" }