Supermodelja Kate Moss shoqërohet jashtë avionit, ishte shqetësuese gjatë fluturimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:33 08-06-2015 Supermodelja Kate Moss shoqërohet jashtë avionit, ishte shqetësuese gjatë fluturimit Supermodelja Kate Moss

Supermodelja Kate Moss është shoqëruar jashtë një aeroplani në aeroportin e Luton pasi u raportua se ka qenë shqetësuese në avion. Udhëtimi i  Easyjet arriti nga Bodrum pasditen e të shtunës. Në një deklaratë, Policia e Bedfordshire tha se “u thirrën për të asistuar stafin për të nxjerrë një pasagjer nga udhëtimi që arrinte në Luton”. 

Nuk është bërë ankesë zyrtare kundër modeles dhe ajo nuk është arrestuar. Por policia e konfirmon ndalesën e avionit për shkak të sjelljes së një pasagjeri. Zyrtarët e avionit thanë se nuk tolerojnë sjelljet shqetësuese dhe do të raportojnë gjithmonë incidentet tek autoritetet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2122790813446
array(1) { ["section"]=> string(89) "supermodelja-kate-moss-shoqerohet-jashte-avionit-ishte-shqetesuese-gjate-fluturimit-12980" }