Supermodelja Kendall Jenner fillon me operacionet plastike, rrit gjoksin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 06-05-2015 Supermodelja Kendall Jenner fillon me operacionet plastike, rrit gjoksin

Një klinikë operacionesh plastike në Hollywood tregoi që Kendall ka bërë operacion gjoksin dhe kjo u evidentua qartë në eventin Met Gala 2015.

Kendall Jenner është siguruar që të gjithë sytë të jenë mbi të me zgjedhjen e fustanit që kishte bërë për këtë event. Supermodelja kishte veshur një fustan të gjatë në ngjyrë jeshil, i cili ishte i hapur në anësoret e kraharorit duke ekspozuar pak nga gjoksi.

Kirurgu plastik Neal Handel tha që gjoksi i Kendall duket më i rrumbullakët në eventin e fundit, gjë që mund të arrihet me impiant gjoksi ose silikon. Sipas tij, gjoksi natyral nuk mund të jetë kaq i rrumbullakët dhe sidomos në rastin e Kendall.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035406827926636
array(1) { ["section"]=> string(77) "supermodelja-kendall-jenner-fillon-me-operacionet-plastike-rrit-gjoksin-10509" }