Supersfida Roma-Inter, dy gola vendosin takimin dhe rezultatin 1-1

Publikuar tek: barometri, më 08:23 22-01-2018 Supersfida Roma-Inter, dy gola vendosin takimin dhe rezultatin 1-1

Ka përfunduar superndeshja Roma – Inter në Seria A, me rezultatin 1-1. Miqtë kaluan të parët në avantazh, në minutën e 31, me anë të El Sharawyt. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1.

Kur u duk se gjithçka do të mbyllej me fitoren e Romës, Interi shënoi me anë të Veçinos, në minutën e 86.

Interi tentoi edhe në minutat e fundit për të kaluar në avantazh, por kryeqytetasit u mbrojtën mirë.

Sfida u mbyll me rezultatin 1-1.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060459852218628
array(1) { ["section"]=> string(72) "supersfida-roma-inter-dy-gola-vendosin-takimin-dhe-rezultatin-1-1-107449" }