Surpriza e radhës e Master Chef

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:00 30-01-2015 Surpriza e radhës e Master Chef

Përveçse  një shef kuzhine, Renato Mekolli di t’i bjerë edhe pianos.

Ai do t’i tregojë një anë tjetër të tij publikut shqiptar dhe ka zgjedhur që këtë herë të performojë në pianon e MasterChef-it.

Urojmë që Renato, të na mahnisë me tingujt e tij! Me tingujt e pianos, donim të thonim…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023926019668579
array(1) { ["section"]=> string(36) "surpriza-e-radhes-e-master-chef-1954" }