Surpriza e “TV Klan”: Nishani jep dorëheqjen, Berisha bëhet President (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:21 12-03-2017 Surpriza e “TV Klan”: Nishani jep dorëheqjen, Berisha bëhet President (Video)

Këtë të dielë në Televizionin Klan në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, një djalë kishte ftuar gjyshen. Ajo e shprehu hapur simpatinë për Partinë Demokratike dhe Sali Berishën.

erterteryjjjj.jpg

Por i bënë një rreng. Në emision u shfaq Drini Zeqo, prezantuesi i lajmeve i cili dha një lajm të fundit, sigurisht të pavertetë, që Presidenti Nishani kishte dhënë dorëheqjen dhe Sali Berisha është bërë President. Reagimi i gjyshes sigurisht pritej, u emocionua shumë. Ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019891977310181
array(1) { ["section"]=> string(77) "surpriza-e-tv-klan-nishani-jep-doreheqjen-berisha-behet-president-video-71641" }