Surpriza! Ish-aktori i “Portokalli” rikthehet në ekran me një show

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 12-02-2018 Surpriza! Ish-aktori i “Portokalli” rikthehet në ekran me një show

Kur ishte pjesë e ‘Portokalli” ai ishte padyshim një nga aktorët më të dashur për publikun. Rolet e tij ende mbijetojnë dhe janë ndër më preferuarit.

Është fjala për aktorin  e njohur Elvis Pupa. Pas shkëputjes nga ekrani, pas mbarimit të emisionit “M’fal për shprehjen” duket se aktori do t’i rikthehet sërish televizionit. Ndërsa këtë herë kthimi i tij do jetë më i fuqishëm.

Pupa ka thënë për emesionin “Lart e poshtë” se së shpejti do jetë producent i një show televiziv.

“Shumë shpejt do jem producent në një show ku do shfaq aftësitë e mia në aktrim dhe këndim”, është shprehur Pupa, ndërsa ka shtuar se do jetë me të në spektakël edhe aktorja Egla Ceno, me të cilën ai realizoi një miniserial.

81271-640-0-5a8150b71de0e.png

81274-640-0-5a8150b71f209.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0048978328704834
array(1) { ["section"]=> string(70) "surpriza-ish-aktori-i-portokalli-rikthehet-ne-ekran-me-nje-show-109974" }