Surpriza ‘live’ për Robert Berishën, Çani i  sjell përballë Tunën, ja si reagon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:44 06-10-2018 Surpriza ‘live’ për Robert Berishën, Çani i  sjell përballë Tunën, ja si reagon

Prej disa kohësh ka qarkulluar lajmi se Robert Berisha me Nora Istrefin nuk flasin me Tunën, e cila është partnerja e vëllait të Robertit, Patrisit.

Pas konfliktit të tyre të bujshëm, Çani ka ftuar në studio ‘Tunën’ për t’u përballur live me Robert Berishën.

Para se të hynte Tuna në studio, Roberti është shfaqur shumë i emocionuar. Me flokët bjonde dhe mjaft elegante, këngëtarja ka hyrë brenda në studio dhe është ulur përpara Robertit.

Sapo e pa mirë, Robert Berisha filloi të qeshte. Në fakt, këngëtarja përballë tij nuk ishte Tuna, por Albulena Ukaj, një këngëtare kosovare dhe e gjitha ishte një shaka e bërë nga Çani.

auto_43171348_344069746364924_5577485152386285568_n1538772350.jpgauto_43231333_2009639489096220_2693930417219698688_n1538772348.jpgauto_43178859_290712458429911_676020374852337664_n1538772349.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E shtrirë e mbuluar me peshqir e pa grim, Arbana Osmani siç nuk e keni parë ndonjëherë
Prishi fejesën me Seldin, Mimoza ka një arsye të fortë për të mos folur më për të »
Article Logic
Execution time: 0.03056001663208
array(1) { ["section"]=> string(81) "surpriza-live-per-robert-berishen-cani-i-sjell-perballe-tunen-ja-si-reagon-136796" }