Surpriza! Rikthehet grupi i famshëm “West Side Family”

Publikuar tek: barometri, më 08:24 26-12-2017 Surpriza! Rikthehet grupi i famshëm “West Side Family”

Ndarja nga jeta e Dr. Florit në moshë shumë të re tronditi gjithë publikun shqiptar e të mos flasim për bashkëpunëtoret dhe familjen e tij.

Tre vjet pas ndarjes së tij nga jeta, pjesëtarët e tjerë të grupit, Landi dhe Miri do të sjellin këngën e tyre të re ku do të jetë edhe zëri i Florit.

 Pa fjalë të tepërta! West Side Family vjen së shpejti…” kishte shkruar Landi në “Instagram”.

  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025123834609985
array(1) { ["section"]=> string(58) "surpriza-rikthehet-grupi-i-famshem-west-side-family-104367" }