Surprizat e motit, mësoni si pritet të jetë gjatë gjithë ditës

Publikuar tek: aktualitet, më 07:18 11-02-2019 Surprizat e motit, mësoni si pritet të jetë gjatë gjithë ditës Foto ilustruese

Pjesa e parë e ditës mbetet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin, më të dukshme në ekstremin verior.

Pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në rajonin verior dhe atë qendror. Gjatë mbrëmjes dhe natës i gjithë territori i Shqipërisë do të përfshihet nga vranësira dhe reshje shiu e bore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 4 ballë.

Temperaturat e ajrit do të rriten ndjeshëm në të dy vlerat duke u luhatur nga 1 gradë deri në 17 gradë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfimi i striptistes: Vijnë burra të martuar. Ja sa bakshishe kap në natë
Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.004464864730835
array(1) { ["section"]=> string(68) "surprizat-e-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-gjate-gjithe-dites-152320" }